Cennik i usługi

Poniżej znajdą Państwo cennik usług świadczonych przez specjalistów w Centrum Autyzmu Synergia. Dostępne możliwości współpracy są podzielone m.in. na elementy diagnozy w kierunku spektrum autyzmu, testy (takie jak – Skala Inteligencji Stanford-Binet 5, Profil psychoedukacyjny PEP-3-PL, czy IDS- Skale Inteligencji i Rozwoju dla Dzieci w wieku 5-10 lat), a także trening umiejętności społecznych (TUS) oraz trening zastępowania agresji (TZA). 

Staramy się działać transparentnie i kompleksowo. Przed rozpoczęciem zajęć TUS i TZA, przeprowadzona zostaje konsultacja z psychologiem. Jej celem jest wybranie odpowiedniej grupy dla dziecka pod kątem jego wieku i poziomu funkcjonowania. Zajęcia odbywają się 4-8 osobowych grupach.

Konsultacja przed rozpoczęciem TUS i TZA

Przed rozpoczęciem zajęć TUS i TZA Odbywa się konsultacja z psychologiem w celu doboru dziecka do odpowiedniej grupy względem wieku i poziomu funkcjonowania.

Trening umiejętności społecznych  90 min – 120 zł
TUS prowadzony jest w grupach 4-8 osobowych). Grupy uczestników dobierane są pod względem wieku i poziomu funkcjonowania.